Hov-Hov, forum pasem psov
Hov-Hov, forum pasem psov
Hov-Hov, forum pasem psov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 7, dne Tor Jan 05 2016, 21:42

 

 Posladki

Go down 
+2
Evangelynne
momokika
6 posters
AvtorSporočilo
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posladki    Posladki    Icon_minitimeTor Feb 28 2012, 02:49

No, odločila sam se, da ustvarim temo z naslovom posladki. Jaz moji Selly dajem različne, med njimi pa je tudi Pedigree. Pa me zanima, če so res tako slabi oz., da so noter bolne živali : Shocked : .Jaz sicer verjamem Zali, ki mi je to povedala, ampak me zanima kakšno je vaše mnenje.


Nazadnje urejal/a Evangelynne Tor Feb 28 2012, 02:52; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : Manjkajoče vejice, presledki, ne vem od kdaj se res piše z z-jem, Selly pa je bilo napisano z malo! :'D)
Nazaj na vrh Go down
Evangelynne
Čivava
Čivava
Evangelynne


Število prispevkov : 197
Starost : 24
Kraj : Maribor

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitimeTor Feb 28 2012, 02:53

Saj ti pravim, slabo.. ((:
Sicer, pa dobro, da ne hraniš Selly z njo! Wink
Nazaj na vrh Go down
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitimeTor Feb 28 2012, 03:19

Ne ne to pa ne bi prišlo v poštev z pedigrejem je nebi hranla,ker so mi rekli,da je to slaba hrana.Raje jo hranim z Heppy Dog je bolje Wink
Nazaj na vrh Go down
Banjusie
Čivava
Čivava
Banjusie


Število prispevkov : 143
Starost : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitimeTor Feb 28 2012, 03:30

Mi dajemo RC, v to pa primešamo sir, kakšen košček salame in korenje. Wink
Nazaj na vrh Go down
http://zivali.slovenianforum.com/
Lally
Čivava
Čivava
Lally


Število prispevkov : 89
Starost : 26

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitimeTor Feb 28 2012, 05:52

Če bi mi cufiju karkoli takega dali bi izpljunil, najraje ima sir in kakšno klobaso. Je pa tudi jogurte rofl in paštete ampak samo gavrilovič Shy . Za pedigre pa ne vem baje da je slabo zlo.
Nazaj na vrh Go down
https://forum-pasem-psov.slovenianforum.com
airedale10
Čivava
Čivava
airedale10


Število prispevkov : 23
Starost : 24
Kraj : Il.B.

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitimePet Dec 28 2012, 05:29

Sicer že stara tema, ampak mogoče komu koristi: Pedigree je isto kvaliteten kot večina drugih priboljškov iz ''navadnih'', človeških trgovin (niso pa vsi slabi) - je zelo slabe kvalitete. Ampak če pes to je samo za priboljšek ni nič narobe, saj tudi ljudje ne jemo vedno samo zdrave hrane. Bi bilo škodljivo, če bi ji dajala to kot redno prehrano, ampak če ne pretiravaš ne bo nič narobe.
Dino pa dobi vsega mogočega (poleg briket): razne kupljene priboljške, sir, salamo, korenje, namočene brikete... Običajno naredim kar mešanico vsega tega (sir, salama, korenje, različni briketi, različni kupljeni priboljški), ali pa dam zvečer v eno vrečko ali škatlico (s pokrovčkom) brikete, malo sira in salame in kupljenih priboljškov, dam malo vode in čez noč pustim v hladilniku. Potem pa briketi zelo dišijo (oz. smrdijo bolje rečeno) in imajo malo boljši okus, tako da jih Dino zelo rad poje. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://rebeka-u.weebly.com/index.html
Runo
Čivava
Čivava



Število prispevkov : 5

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitimeNed Mar 23 2014, 06:51

Jaz kopujem Pedigree in še nikoli nisem slišala da je slaba hrana ???
Nazaj na vrh Go down
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitimePon Mar 24 2014, 00:13

Ja to sicer ful govorijo, da ni kvalitetna ampak ne vem zakaj se vsi tak ravno na Pedigree obešajo, ker obstajajo hrane ki so še dosti slabše od Pedigrre-a. ^_-
Ampak mislim, da so Pedigree posladki čisto dobri čeprav jaz sem zdaj raje "prešaltala" na domače posladke in klobasice. =D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Posladki    Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posladki    Posladki    Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Posladki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hov-Hov, forum pasem psov :: Ostalo :: Ostalo o psih-
Pojdi na: