Hov-Hov, forum pasem psov
Hov-Hov, forum pasem psov
Hov-Hov, forum pasem psov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 7, dne Tor Jan 05 2016, 21:42

 

 Hurtta Collection

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Banjusie
Čivava
Čivava
Banjusie


Število prispevkov : 143
Starost : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeTor Feb 28 2012, 03:28

Mi bomo naročili retriever hurtta povodec, baje to znamko zelo priporočajo, ker je ful kakovostna. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://zivali.slovenianforum.com/
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 03:45

Aja žal ne poznam te znamke drugače pa jaz tudi razmišljam,da bi Selly kupila nov povodec ampak nevem katerega.Vem samo,da nočem imeti flexi povodca.
Nazaj na vrh Go down
Banjusie
Čivava
Čivava
Banjusie


Število prispevkov : 143
Starost : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 03:59

Priporočam Hurtta Retriever povodec. Zakon je! Jaz ga mislim, čimprej naročit. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://zivali.slovenianforum.com/
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 04:05

Aja saj jaz mam nekaj takega sem zaj malo po internetu pogledala. =D Samo bi res rabla novega,ker je ta že čisto uničen.Mogoče ga bom tudi jaz kupila.
Nazaj na vrh Go down
Banjusie
Čivava
Čivava
Banjusie


Število prispevkov : 143
Starost : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 04:09

Morda kak povodec...ampak retriever je najboljši.
Aja še nekaj: če bosta šli z Selly na VPR si morata kupit piščalko in aporte{dummy-je}.
Tukaj je en link, priporočam da norčite TOLE piščalko. Jaz sem probala nanjo in je totalno ZAKON. Jaz bom limetno tako kupila. Smile Piha se pa tako kot pri flavti-najbolje da se dobiš s kakšnim poznavalcem pa ti pokaže. (Al igraš flavto??)
Nazaj na vrh Go down
http://zivali.slovenianforum.com/
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 04:13

Banjusi hvala ti kaj bi jaz brez tebe to še nikoli nisem vidla te piščalke.Pa flavte sicer ne igram ampak bom že našla koga,ki mi bo pokazal res hvala ti.♥
Nazaj na vrh Go down
Banjusie
Čivava
Čivava
Banjusie


Število prispevkov : 143
Starost : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 04:16

Ni zakaj Shy Angel .
Priporočam da se dobiš morda tudi s kakšnim vzrediteljem-pri ;MB-ju je eden od labradorcev se mi zdi. Poglej na SKR{SLO klub retrieverjev}, video VPR-ja. Ful dobro je prikazano-pes nosi aporte in to. Pa predlagam da začnete s piščalko vaditi odpoklic-na različne piske-to pa najdeš nekje na pesjanarju se mi zdi. Škoda ker sem predaleč. cry
Nazaj na vrh Go down
http://zivali.slovenianforum.com/
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 04:19

Ja res škoda cry .Drugače pa grem zdaj pogledati na tale klub.
Nazaj na vrh Go down
Evangelynne
Čivava
Čivava
Evangelynne


Število prispevkov : 197
Starost : 24
Kraj : Maribor

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimePon Mar 12 2012, 00:10

Vem, da smo komaj marca in je še do poletja še kar nekaj časa, ampak jaz se že vseeno pripravljam na psa. :P Razmišljam, da bi ji kupila(logično, da ne še zdaj) Hurrto oprstnico(X), ker mi Lifeguard ni ravno všeč.
Ampak midve z Evo(Colliny, ni na forumu) nekaj gledli od teh oprstnic, ampak to je iz nekega raztegljivega meteriala? Je sploh to kakovostno & primerno za aussija?

Kaj pa glede Juliusa K9 ? (malo OT)
Nazaj na vrh Go down
Banjusie
Čivava
Čivava
Banjusie


Število prispevkov : 143
Starost : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimePon Mar 12 2012, 01:40

Na to se preveč ne spoznam. Predlagam da probate. Julius K9 pa je tudi dober! Priporočam. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://zivali.slovenianforum.com/
Evangelynne
Čivava
Čivava
Evangelynne


Število prispevkov : 197
Starost : 24
Kraj : Maribor

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSob Mar 17 2012, 22:45

Meni so ti povodci od hurrte lušni:
Hurtta Collection Hurtta-%20classic_001

in

Hurtta Collection Hurtta-odsevni-povodec

Fajn je, ko je dosti barva pa lahko kombiniraš z ovratnico. Oranžna & s.modra. *--* Meni so ful všeč ti ta tanki povodci, ker onih "bajsastih" ne maram glih. (:

Razmišljam pa tudi o teh ovratnicah:
Hurtta Collection Hurtta_pro_padded_collars

Hurtta Collection Hurtta-lifeguard-ovratnice_000

Ful so mi lepih barv. *.* Čeprav bom na začetku verjetno kupla itak eno navadno & preprosto, da ji bo pasala. :P

Oprstnice(Y):
Hurtta Collection HurttaPro_YHarness

Samo tak mi je ful bedno, da za te Y ni lepih barv(vsaj v Slo jaz nisem zasledila). One, ko so T majo ful lepe barve.

Y:
Hurtta Collection Hurtta_Pro_Yharness_L

Ful lepo izpade. :*

Samo ne vem, kak bi ta T izpadu na psu... Tisti "privesek" zgoraj, da psa lahko primeš mi ni všeč.

Verjetno bom vzela hurtto, ker mi Julius-K9 ni tak všeč. No barve in napisi(Diva, Floh taxi, Agility king, ♥️ on for legs,...) so ful lepi, ampak po mojem to bolj paše malim pasmam. Po mojem na aussiju ne bi ravno lepo izpadlo. Shocked

Tak nekak zgleda Julius na ausičku:
Hurtta Collection BokehHarness Ni mi ravno všeč.

VIRI: Spletne pasje trgovine
Nazaj na vrh Go down
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 09:10

Aha take sem pa že videla ne za ausie ampak tudi neke take oprsnice,ko smo šli box za Alta kupovat pa nam je to ponujala.
Nazaj na vrh Go down
Evangelynne
Čivava
Čivava
Evangelynne


Število prispevkov : 197
Starost : 24
Kraj : Maribor

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Jan 02 2013, 04:04

Ma saj Julius K9 je itak za vse pasme, ne samo za avstralce. Sicer dvomim, da so bile točno take, ker mislim, da se takih ne da dobit v Sloveniji oz. v navadni pasji trgovini. Wink

OT

V prihodnosti Kirra dobi Lifeguard Hurtto (Y) :D Sicer zdaj še ne upam, ker je še uničevalna, pa vseeno, čeprav vem, da so hurtte vzdržljive. No, v glavnem, tale barva mi je nora http://ziva-zazivali.si/contents/media/hurtta-y-lifeguard-o_000.jpg (oranžna)
Mi je pa drugače všeč tudi pinki http://www.ziva-zazivali.si/contents/media/hurtta-y-lifeguard-pink.jpg
Pa tudi rumena je zakon *.* http://www.hundeleinen.com/img/artikel/l/hurtta-lifeguard-y-geschirr-neongelb.jpg

Res se ne morem odločit. Roza mi je sicer najmanj všeč, ker je preveč pogosta ;/ Jaz bi nekaj posebnega hahah :P Rumena pa ne vem, če bi Kirri pasala. Dobro, da mamo v našem Mr.Petu v Mb-ju Hurtte, da stestiram :P

Ima kdo idejo, katero naj zberem? xP
Evo še kirra iz profila:
DSC_0031

No, saj nakup itak računam čez komaj par mesecev, nekje pri enem letu, da ne bo več rasla. Smile
Nazaj na vrh Go down
momokika
Beagle
Beagle
momokika


Število prispevkov : 236
Starost : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitimeSre Jan 02 2013, 06:01

Ja niso bile točno te pa kaj mislim kaj res ne veš, da mogoče nekateri pač ne poznajo vsega tega in pač ne razločijo dobro?

Hmmm ja pa najbolje se je če se sama odločiš drugače je pa meni ful všeč oranžna. *__*
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hurtta Collection Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hurtta Collection   Hurtta Collection Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hurtta Collection
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hov-Hov, forum pasem psov :: Ostalo :: Ostalo o psih-
Pojdi na: